Avaible: Avaible Only in Antalya
 • Booking
 • Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Reviews
 • Pricing Name
  Start
  End
  Group (Min-Max)
  Pricing
   
 • Pricing Name Per Person
  Start
  End
  1 - 30 Pax
   
  Available Seats: 30

  Adult ( 1 - 30 Pax ) $35.0 $25.0 /Person

  - +
 • Pricing Name With Second Person
  Start
  End
  1 - 5 Pax
   
  Available Seats: 5

  Couple ( 1 - 5 Pax ) $60.0 $45.0 /Group

  - +

ATV ile Türkiye tatiliniz dağlarda, ormanlık alanların hayatında adrenalin dolu anlar, seyahat acenteleri olarak her zaman bu konuda yardımcı olmaya hazır.

Manavgat’ta şehrin kalabalığından uzak, huzurlu, eğlenceli ve farklı bir gün geçirmenizi, sıradışı ve heyecanlı çamurlu, sulu yollardan geçen muhteşem Manavgat ATV safari turumuza katılmanızı tavsiye ederiz. Profesyonel eğitmenlerin desteğiyle Antalya’da Quad Bike Tour ekranında güvenli bir eğitimin ardından ekstrem sevenler eğlenceye hazır olacak. ATV turları kendinizi güvende hissetmeniz için ekipmanlı, günlük kontrollü araçlarla yapılmaktadır.

Manavgat ATV safari sizi otelinizde, evinizde ya da detaylı noktaya önceden bakarak başlatır. ATV safari için lisans gerekmez. ATV’nin güvenlik yönetmelikleri, uyulması gereken kurallar hakkında kısa bilgiler sağlar. Safari programı için gerekli ekipman katılımcılar arasında dağıtılacak ve ardından açık alanda bir deneme sürüşü yapılacaktır. Manavgat Safari Turu yapacak. Denemeyi tamamladıktan sonra, gezginler yeni veya çalışan olmak üzere 2 gruba ayrılır. Ardından grup önünde rehber eşliğinde unutulmaz bir gün geçirmek için atv yolculuğuna başlıyoruz.

Manavgat Quad safari gruplar halinde düzenlenmektedir. Ondan sonra adrenalin tutkunları çamurlu yollardan ormanlara, muhteşem doğa manzarasına sahip ormanlık alanlara gidiyor. Eğlence dolu bir yolculuğun ardından molalar verilir. ATV yaklaşık 1,5 veya 2 saat sürebilir.

Gezinin sonunda katılımcılar yüzme molaları için bir fırsat yakalar. Manavgat Quad Safari Turu sona erdiğinde temsilcilerimiz transfer araçları ile katılımcıları bulundukları yerlere geri bırakırlar. Manavgat ATV safari turunu günde iki kez, bazen üç kez sabah, öğlen ve akşam olmak üzere organize ediyoruz.

Önce eski kıyafetleri seçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu safari sırasında dört araçla bol çamurlu ve sulu yollardan geçiyorlar. Manavgat ATV aktivitesinde güneş kremi, güneş gözlüğü, bandana almayı unutmayın. Ayrıca katılımcılar dahil etkinliklerde fotoğraf ve fotoğraf satın alabilirsiniz. Aşırı sevenler de firmamızı tercih ederek Manavgat’ta buggy safari turunu deneyebilirler.

Free Pick-up

Your Tour Photos

Drinks & Fast food

 

There are no reviews yet.

Be the first to review “ATV Safari”